06.04.2017 # 11:25 # 11:25

Legovňa pozýva deti na Veľkonočný kemp

Inzercia

Priestor pre zážitkové vzdelávanie Legovňa bude počas Veľkonočných prázdnin plné zábavy. Rodičia, ktorí chcú, aby bolo o ich deti počas voľných dní dobre postarané, môžu svoje ratolesti prihlásiť na špeciálny Veľkonočný kemp, ktorý bude venovaný aktivitám so stavebnicou Lego.

Kocky, s ktorými vyrástlo niekoľko generácií detí, sú skvelým spôsobom ako vysvetliť základné fyzikálne javy a rozvíjať motorické, matematické, technické a kreatívne zručnosti.

Deti si hravou formou hľadajú vzťah k prírodným vedám. Lektori im v závislosti od ich veku a schopností pripravia úlohy, ktoré potom s nimi plnia krok za krokom.

Najmladší pri tom využívajú Lego Duplo, starší stavajú zložitejšie modely a väčšie deti môžu v Legovni objaviť fascinujúci svet robotiky. Vlastnoručne postavený model zapoja na motor a on ožije.

Veľkonočný kemp sa uskutoční 13., 14., 17. a 18. apríla a je určený pre deti, ktoré už Lego poznajú a majú chuť objavovať jeho nové možnosti. Jeho súčasťou sú aj pohybové aktivity a komunikácia v angličtine. Výhodou je možnosť prihlásiť dieťa na jeden deň.

Viac informácií na web stránke piestany.brickbybrick.sk, tel. čísle 0907 142 822 alebo e-mailom piestany@brickbybrick.sk.

(Reklamný článok)

X