Hotel Park: Terasa uprostred prírody je otvorená pre všetkých

Pobyt v prírode zlepšuje zdravie. Prečo oddychovať v rušnom centre, keď kvalitné služby kombinované s atraktívnym výhľadom nájdete iba v parku?

Hotel Park otvoril v polovici mája výnimočnú letnú terasu. Príjemné prostredie je jednou z jej najväčších výhod, ale milovníci dobrého jedla a nápojov ocenia aj ďalšie. Hotelová reštaurácia totiž na novej terase ponúka ľahké cestoviny a šaláty, čerstvý domáci koláč, zmrzlinu aj ďalšie pochúťky pre deti.

Smäd uhasia osviežujúce ovocné alebo zeleninové nápoje. V kombinácii s pobytom na čerstvom vzduchu sú zdrojom duševného aj telesného zdravia. Neexistuje chutnejší a efektívnejší spôsob ako sa nabiť pozitívnou energiou a vitamínmi.

Na letnú terasu hotela Park môžete zobrať aj deti. Ihrisko plné podnetných hračiek a množstvo zelene prospeje aj im. A vy si pritom môžete dopriať chvíľku oddychu. Počas piatkových a sobotných večerov spríjemní pobyt na letnej terase živá hudba.

Hotel Park stojí v priamom dotyku s mestským parkom, priamo v centre Piešťan, blízko Kúpeľného ostrova. Vyhľadávaným je aj vďaka elegantnému krytému bazénu, wellness centru a reštaurácii ponúkajúcej slovenskú kuchyňu.

hotel park 18 hotel park 1  hotel park 3 hotel park 4 hotel park 5 hotel park 6 hotel park 7 hotel park 8 hotel park 10 hotel park 11 hotel park 12 hotel park 13 hotel park 14 hotel park 15 hotel park 16 hotel park 17

Text a foto: PR