Hi-Tech tréning v Piešťanoch

EMS technológia od nemeckej spoločnosti Loncego je unikátny tréningový program, ktorý stimuluje takmer všetky partie tela. Vďaka tomuto je možné uskutočňovať úspešný, efektívny a maximálne účinný celotelový tréning.

Cvičenie je šetrné ku kĺbom, pretože sa pri ňom nepoužívajú závažia. Stačí ho absolvovať dvakrát týždenne a po krátkom čase klient vidí a cíti pozitívne zmeny.

Tie sú totiž merateľné. Pred cvičením klienta zvážia a zmerajú, aby ich mohol reálne posúdiť.

Tajomstvom úspechu je oblečenie, v ktorom sú elektródy. Ich vybrácie doľahnú na oblasť svalov takmer po celom tele.

High-tech tréning formuje postavu, vyrovnáva svalovú disbalanciu, skracuje čas cvičenie, zlepšuje prekrvenie podkožného tkaniva a zabraňuje prejavom celulitídy. Okrem toho redukuje tuk a celkovú hmotnosť, zlepšuje telesný pocit i držanie tela. S tým súvisí aj postupné odstránenie bolesti chrbtice spôsobné svalovým napätím.

Cvičenie je individuálne. Nepoužívajú sa ťažké závažia, odpor je simulovaný špeciálnym oblekom a telo nie je vystavené prudkým nárazom. Dvadsať minút tohto tréningu sa vyrovná hodine v posilovni. Klienti cvičia v súkromí, pod dohľadom skúsených inštruktorov.

Hi-Tech tréning môžete vyskúšať v Sju Fitness na Teplickej ulici č. 68 (2. poschodie). Otváracie hodiny každý deň vrátane víkendov od 7.00 do 21.00 h.

Viac informácií na telefónnom čísle 0949 759 901 alebo na tejto adrese.

fitness sju fitness sju2

Text a foto: PR