Davídkovo korenie bez soli a glutamánu kúpite v Našom dvore

V bezobalovom kútiku predajne Náš dvor nájdete produkt pre všetkých, ktorí chcú variť zdravšie a zároveň chutnejšie. Davídkovo korenie neobsahuje sol ani glutamán, predáva sa na váhu a už malé množstvo dokáže prevoňať celú kuchyňu. Náš dvor sídli na Nálekovej ulici v budove Enzo.

Tajomstvo Davídkovho korenia je v čerstvosti. Nestojí na regáloch superkmarketov celé mesiace, ale do lokálnych obchodov ho dovážajú v malých množstvách a rýchlo sa predáva. Vďaka tomu tak intenzívne vonia a zvýrazňuje chuť jedál aj bez soli a glutamánu.

Je vhodné pre deti i seniorov, na prípravu mäsa i zeleniny, patrí do tradičnej slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Stačí prísť a vybrať si z množstva druhov – od arménskej adžiky, cez balkánsku čubricu, francúzske bylinky, chlebové korenie, korenie na ryby až po grécky gyros.

Náš dvor je nedávno otvorená predajňa farmárskych potravín, ktorá Piešťancov zásobuje slovenským mäsom, syrmi, zeleninou, cestovinami aj čerstvým kváskovým chlebom z neďalekej Chtelnice. Pri výbere sortimentu je kladený dôraz na jeho lokálny dôvod a prvotriednu kvalitu.

(Reklamný článok)