Chutné a kvalitné denné menu v centre Piešťan ponúka La Musica

Pokojná atmosféra, špecifická výzdoba, príjemná hudba a vynikajúce jedlo. Aj toto môžu hostia reštaurácie La Musica zažiť behom rušného pracovného dňa.

Šéfkuchár Ľuboš Galbavý si dáva pravidelne záležať aby bol výber denného menu pestrý, zaujímavý a hlavne autentický:„Základom je rôznorodosť a čerstvosť.“

V prvom rade sa riadi heslom „zdravo a chutne“ a následne zvedavosťou hostí. „Nevaríme komplikované jedlá, ale nebojíme sa vymýšľať,“ dodáva.

Využitie sezónnych potravín je alfa omega čomu nasvedčuje aj veľká zeleninová záhrada. Odtrhnúť ráno čerstvé rajčiny, uhorky, cukety, tekvice či šalát a dať si to na obed vo forme ľahkého jedla je veľké plus.

Denné menu je podávané každý pracovný deň od 11:30 do 13:30 h alebo do vypredania zásob. Kapacita kuchyne dovolí pripraviť len určitý počet jedál a preto sa môže stať, že jedlo sa musí dorábať čo už môže zákazníkov zdržať. V týchto prípadoch obsluha ponúka jedlá z Dobrôt, ktoré sú obmieňané každé dva až tri dni.

Kapacita záhrady reštaurácie La Musica vie v najväčšej špičke usadiť až 130 hostí naraz. Takéto množstvo ľudí je pri zachovaní kvality veľký nápor ako na obsluhu tak aj na kuchárov. Preto sa prevádzkovatelia snažia vytvoriť priestor tak, aby si ľudia vedeli vychutnať každú jednu minútu v záhrade.

V zimných mesiacoch sa jedlo servíruje v priestoroch reštaurácie s kapacitou 70 miest.

Informácie o súčasnej ponuke môžete sledovať na stránkach La Musica alebo na facebooku.

(Reklamný článok)