14.04.2016 # 21:16 # 21:16

Bývanie a Reality – regionálny mesačník, ktorý netreba veľmi predstavovať

V mestách Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Myjava, Hlohovec a okolitých obciach sa s ním totiž už od roku 2008 stretávame, a to doslova, kedže nie je distribuovaný do schránok, ale prostredníctvom stojanov umiestnených na strategických miestach (obchodné domy, autobusové zastávky, reštaurácie, predajne potravín, nemocnice a pod.).

Náklad 15 000 výtlačkov mesačne je umiestňovaný pravidelne do približne 200 distribučných miest s najpočetnejším zastúpením v Piešťanoch.

Apríl 2016 je mesiacom, v ktorom je v obehu už 100. číslo mesačníka Bývanie a Reality. Mesiac apríl je tiež mesiacom, od ktorého si budete môcť vždy prelistovať aktuálne číslo v digitálnej verzii aj na stránkach zpiestan.sk, aktuálne (aprílové) číslo nájdete tu:

Čitatelia okrem aktuálnej ponuky nehnuteľností na predaj či prenájom môžu nájsť v mesačníku aj ponuku stavebných firiem, firiem ponúkajúcich plastové okná, dvere, brány, ploty, nábytok, kuchyne, strechy, obklady a dlažby, podlahy, klimatizácie, tiež vizitky remeselníkov a majstrov, atď.

Príjemné čítanie a aj cestu k vylepšeniu vášho bývania vám praje redakcia Bývanie a Reality.

byvanie a reality 100 cisiel

(Reklamný článok)

X