AY FLY Tréning už aj v Piešťanoch – poď si s nami zalietať!

AY Fly Training je relaxačné cvičenie v špeciálnej plachte zavesenej zo stropu. Je inšpirované jogou, gymnastikou, strečingom, pilatesom a prvkami akrobacie. Vďaka AY Fly Training-u posilňujete celé telo, uvoľníte a predĺžite svaly, zlepšíte flexibilitu kĺbov a zvyšujete vašu fyzickú i mentálnu zdatnosť, výborne si oddýchnete a aktívne zrelaxujete.

Jednotlivé cviky a figúry sú starostlivo vyberané, tak aby ich zvládol  úplný nováčik, dieťa i aktívny športovec. Relaxačné cvičenie prebieha v jemnej a pevnej plachte z leteckého hodvábu, ktorá zaručí váš komfort a úplné bezpečie.

AY Fly Training  priaznivo ovplyvňuje váš duševný i fyzický stav.
– Prináša úľavu od bolestí chrbtice a celkovo pozitívne pôsobí na chrbtový aparát. Dokáže napraviť dôsledky spôsobené sedavým spôsobom života i nedostatkom pohybu.

– Zvyšuje vytrvalosť, redukuje váhu, zlepšuje postavu, uvoľňuje svalové aj emocionálne napätie, stimuluje hlboké brušné dýchanie, podporuje trávenie a pozitívne pôsobí na lymfatický systém a srdcovú činnosť.

– Prvky jogy prinášajú množstvo telesných a psychických výhod. Pri cvičení sú telo, myseľ a duš v dokonalej harmónii.

– Prvky pilates sú účinné aj pri chudnutí či tvarovaní problematických partií.

– AY Fly Training je je hravý, inovatívny a  zábavný.

– Je upokojujúcim prostriedkom pre nervovú sústavu, eliminuje stres, napätie, únavu a spomaľuje proces starnutia.

– AY Fly Training postupne zvyšuje obtiažnosť, núti vás prekonávať seba samého, čím zvyšuje sebavedomie, priaznivo ovplyvňuje úctu k sebe samému.

– Každé cvičenie, každá nová figúra vám prináša nové zručnosti, skúsenosti a vedomosti. Každou hodinou napredujete, formujete sa, stávate sa kreatívnejší.

– Výsledkom pravidelného cvičenia je pevnosť a pružnosť celého tela, pozitívna energia, sebavedomie a úsmev.

Hodinu vedie certifikovaná inštruktorka, ktorá vás naučí jednotlivé pózy a postupy. Dokonalý aktívny oddych spríjemnia tóny relaxačnej hudby.

Chcete si AY FLY vyskúšať?

Celý september ponúkame ukážkové hodiny, ktoré sú stavané pre úplných začiatočníkov. Stačí sa len objednať, počet miest je obmedzený.

Chcete navštevovať hodiny AY FLY pravidelne?
Ponúkame vám možnosť cvičiť pravidelne, formou kurzu.
Kurz znamená uzavretá skupinka ľudí, ktorá cvičí spoločne 1-2x týždenne (podľa dohody) v ten istý čas, spoločne napredujú a učia sa nové postupy.

Uprednosťňujete individuálny prístup?
Potom neváhajte a kontaktujte nás, dohodneme si súkromnú hodinu.

Tešíme sa na spoločné lietanie!

Objednávky a informácie:
Zuzana Szokeová – SJU FITNESS PN
Teplická 68 (fitness bella), PN
0949/759 901

AY FLY sju fitness_2AY FLY sju fitness_3 AY FLY sju fitness_1

(Reklamný článok)