26.08.2015 # 11:23 # 11:23

Súťaž o vstupenky do kina – poďte na Pixels a Krycie meno U.N.C.L.E.

Inzercia

V Dome umenia nedávno vymenili premietaciu techniku za digitálnu a hľadisko dostalo nové sedadlá. V Piešťanoch máme vďaka tomu druhú plnohodnotnú kinosálu. V pondelok 31. augusta v nej uvedú dva filmy, na ktoré môže niekto z našich čitateľov získať dve vstupenky.

Stačí správne odpovedať na otázku Koľko sedadiel je vo veľkej sále Domu umenia? Pomôckou môže byť aj tento článok.

Odpovede posielajte na adresu redakcia@zpiestan.sk spolu s kontaktnými údajmi a názvom filmu, na ktorý by ste chceli v pondelok 31. augusta ísť.

Mená výhercov oznámime v nedeľu 30. augusta.


Pondelok 31. 8. o 16.30 h

Piexels

Akčná komédia inšpirovaná krátkym animovaným filmom, ktorý v roku 2010 obletel internet a získal si milióny fanúšikov po celom svete. Pixels prináša originálny dej, v ktorom mimozemská sila využije ikonické postavičky videohier z 80-tych rokov k útoku na našu planétu.

Réžia: Chris Columbus

Sci-fi komédia USA 2015, český dabing, 94 min., MP-12

Vstupné: 3,5 €


Pondelok 31.8. o 19.00 h

Krycie meno U.N.C.L.E. (The Man from U.N.C.L.E.)

Opät sa stretávame s dvomi špičkovými agentmi organizácie U.N.C.L.E. Američan Napoleon Solo (Henry Cavill) a Rus Illya Kuryakin (Armie Hammer) bojujú proti všetkým zločincom, ktorí ohrozujú svet. Príbeh sa odohráva na vrchole studenej vojny. Agent CIA Solo a agent KGB Kuryakin bojujú proti zločineckej organizácii, ktorá si podmaňuje svet prostredníctvom šírenia jadrových zbraní a rôznych moderných technológií. Kľúčom ku nájdeniu hlavných vinníkov je dcéra nemeckého vedca. Začína súboj s časom, aby sa zabránilo celolosvetovej katastrofe.

Akčný / Dobrodružný / Komédia USA 2015, 116 min.

Vstupné: 4,- €

Reklamný článok

X