22.12.2015 # 12:12 # 12:12

Žena je podozrivá z krádeží v Trnave

Inzercia

Polícia pátra po totožnosti ženy, ktorý je podozrivá z krádeže v decembri. Počas druhej adventnej nedele využila príležitosť a okolo 15.00 h kradla v nákupnom centre Voderady.

Z prevesenej kabelky cez rameno sa jej podarilo vybrať peňaženku, osobné doklady a 500 eurovú hotovosť. Podľa záberov, ktoré má polícia k dispozícii predpokladáme, že by mohlo ísť o tú istú ženu, ktorá je podozrivá z krádeže zo septembra 27. 9. v Trnave.

V obchode s odevmi vtedy v centre mesta najskôr odzipsovala kabelku a potom sa k žene opäť priblížila. Aj napriek tomu, že poškodená pani nebola sama, podarilo sa jej z kabelky ukradnúť peňaženku, v ktorej bolo 350 eur.

Tie si iba niekoľko minút pred tým vybrala z bankomatu. To, že bola okradnutá, zistila až pri ďalšom nákupe a vrátila sa späť do predajne. Predavačka jej už potom podala len prázdnu peňaženku s dokladmi, ktorú našli pohodenú v predajni.

V oboch prípadoch začala polícia vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže. Ak ste ženu na záberoch spoznali, akékoľvek informácie o nej môžete poskytnúť na policajné číslo 158 alebo na najbližšom útvare polície.

Zdroj: KR PZ Trnava

X