Za Hlohovcom sa stala tragická dopravná nehoda

Čelná zrážka dvoch osobných áut stála život dvoch ľudí. Cesta bola neprejazdná. Polícia apeluje na vodičov, aby sa na jazdu autom dostatočne sústredili a boli v každom okamihu ostražití.

Podľa hovorkyne Martiny Kredatusovej sa nehoda stala dnes krátko po 10.00 h na ceste II. triedy medzi Hlohovcom a Topoľčanmi.

„V prehľadnom úseku chcel predbehnúť kamión idúci v rovnakom smere. Pri tomto manévri sa však čelne zrazil s oproti idúcim Fordom S-Max. 63 ročný vodič Passatu z Veľkých Ripnian (okr. Topoľčany) utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Jeho spolujazdkyňa bola s vážnymi zraneniami prevezená do nemocnice,“ informovala policajná hovorkyňa a dodala, že neskôr zraneniam podľahla aj spolujazdkyňa.

Na vylúčenie alkoholu v krvi budú u oboch vodičov vykonávané laboratórne testy. V úseku nehody bola cesta asi dve hodiny neprejazdná. Momentálne je už cesta sprejazdnená, no polícia tam naďalej usmerňuje premávku.

„Polícia apeluje na vodičov, aby sa na jazdu autom dostatočne sústredili a boli v každom okamihu ostražití,“ uzavrela hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ Trnava Ilustr. foto: VV