Tortu k výročiu hotela Thermia Palace zapíšu do Knihy slovenských rekordov

Hotel Thermia Palace začne oslavy svojich 110. narodenín veľkolepo – krájaním najdlhšej torty na najdlhšom krytom moste na Slovensku.

Veľkolepým otvorením osláv sa Thermia Palace zapíše do Knihy slovenských rekordov. Ku krájaniu najdlhšej doteraz zadokumentovanej narodeninovej torty na Slovensku je prizvaný i komisár z Knihy slovenských rekordov.

Úvod do osláv 110-ročného piešťanského secesného kúpeľného hotela sa tak navždy zapíše medzi slovenské rekordy i do pamäti všetkých, ktorí sa krájania obrovskej torty na piešťanskom Kolonádovom moste zúčastnia.

Prvý päťhviezdičkový kúpeľný hotel na Slovensku Thermia Palace oslávi výročie krájaním 110-metrovej torty na najdlhšom krytom moste na Slovensku za sprievodu hudobnej skupiny Funny Fellows už 1. mája 2022 o 15:00 h.

„Torta bude pripravená naším tímom skvelých cukrárok (na titulnej fotke) pod vedením šéfcukrárky Lindy Fukasovej,“ oznámili kúpele prostredníctvom facebookovej udalosti.

Secesný hotel Thermia Palace je pýchou piešťanského Kúpeľného ostrova. Patrí do siete Ensana Health Spa Hotels. Tá zastrešuje 24 hotelov v piatich krajinách ako Spojené kráľovstvo, Rumunsko, Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Text: Tlačová správa Ensana
Foto: Ensana Health Spa Hotels