Punkstream pripravil netradičnú akciu – Treasure Hunt

Treasure Hunt predstavuje outdoorovú tímovú hru, ktorá spája mestskú hru, geocaching a prvky escape room. Konkrétne bude nutné v meste riešiť rôzne úlohy, hľadať rôzne miesta a predmety, dešifrovať rôzne kódy a spojiť súradnice, ktoré dostanú tím až do cieľa.

Táto netradičná, ale určite zaujímavá hra, sa bude konať už o necelý mesiac, konkrétne v sobotu 24. júna. Od 14:00 h bude pri kine Fontána prebiehať registrácia prihlásených tímov a následne od 14:24 sa začne samotná hra.

Jednotlivé tímy budú mať na rozlúštenie úloh a nájdenie cieľa 156 minút, teda niečo cez 2 a pol hodiny a následne prebehne vyhodnotenie.

Vyhráva ten tím, ktorému sa ako prvému podarí nájsť cieľ. Víťazní tím vyhrá poukážku na hru Escape room Trenčín, kde bude môcť svoje teambuildingové schopnosti ešte viac rozšíriť. Tím, ktorý príde do cieľa ako druhý, vyhrá poukazy do 5D kina.

Registrovanie a informácie o tíme:
– tím sa skladá z troch ľudí
– registračné: 2€/osoba (6€/tím)
– deadline registrácie a platby: 15.6.2017, 23:59

Tímy sa môžu registrovať tu, kde sú uvedené aj ďalšie informácie o registrovaní: https://goo.gl/forms/0v7GMgS9lFnHgdUz2

Veríme, že hra prinesie do kultúrneho programu mesta Piešťany ďalšiu super akciu a hlavne samotných zúčastnených zaujme no aj potrápi, počas ktorej budú môcť využiť a rozšíriť svoje teambuildingové schopnosti, logiku a myseľ, pričom sa určite aj zabavia.

FB udalosť: https://www.facebook.com/events/1893580354215929

Text a ilustr. foto: Tlačová správa, Rastislav Gablovič, OZ Punkstream