Pátrajú po nezvestnom chlapcovi z Trnavy

Polícia sa obracia na občanov s prosbou o pomoc pri pátraní po nezvestnom 13-ročnom Dáriusovi Macháčovi z Trnavy. Nezvestnosť oznámila na políciu v utorok 21. 7. jeho matka.

„Mladistvý Dárius Macháč je nezvestný od pondelka 20. septembra. Naposledy bol videný o 14.00 h v Trnave na Zelenom kríčku matkou, ktorej oznámil, že sa má ísť kúpať na kúpalisko Kamenný mlyn. Od pondelka nepodal o sebe rodine žiadnu správu a zdržiava sa na neznámom mieste,“ informovala hovorkyňa krajskej polície Mária Linkešová.

Chlapec je 140 cm vysoký, štíhlej postavy, má krátke, rovné vlasy vo farbe špinavý blond a modré oči. Naposledy mal oblečené čierne krátke nohavice s nápisom Limited, modré tričko vpredu s nápismi, čierno zelenú šiltovku a obuté čierno-modré tenisky nad členky značky Fila. So sebou mal červený ruksak značky Adidas, v ktorom mal šedé tričko a modré krátke nohavice s bielymi kvetmi.

Ak ste 13-ročného chlapca Dáriusa Macháča z Trnavy zazreli, alebo poznáte miesto jeho terajšieho pobytu, oznámte to najbližšej hliadke alebo na policajné číslo 158.

AKTUALIZOVANÉ o 20.13 h: Policajná hovorkyňa informovala, že chlapec sa dnes pred 19.00 h sám vrátil domov.

Zdroj: KR PZ Trnava