26.06.2017 # 08:45 # 08:45

Opráš svoj vankúš na Námestí slobody

Či už v Berlíne, Kodani, Štokholme, New Yorku, Londýne ale aj ďalších mestách, kde sa organizuje vankúšová bitka pravidelne s veľkým úspechom, aj Piešťany vďaka občianskemu združeniu Punkstream budú svedkom tejto recesistickej akcie spojenej s kopcom zábavy a zážitkov.

Každý, či už keď bol menší, ale aj väčší, sa rád nevinne bil s vankúšom. Poď si zaspomínať na tieto časy a užiť si tú detskú radosť.

Či máš osem, osemnásť alebo osemdesiat, príď sa zabaviť na Námestie slobody, kde prebehne vankúšová bitka už v utorok 11. júla 2017 od 17:30 h

Stačí dodržať jednoduché pravidlá:

1.) POZVI PRIATEĽOV A ZNÁMYCH – bitka je určená pre všetkých – deti, mladých, dospelých aj seniorov. Kto by si nechal ujsť túto (detskú) radosť a byť súčasťou jednej veľkej vankúšovej bitky? Pozvi spolužiakov, vytvorte tím a ukážte svoju vankúšovú silu.

2.) PRINES SI VLASTNÝ VANKÚŠ – musí byť mäkký, bez pevných častí a udieraj ním primerane k tvojmu súperovi, nechceme predsa nikoho zraniť.

3.) BOJUJ FÉROVO – neútoč na ľudí, ktorí nie sú do bitky zapojení, tých, ktorí nemajú v ruke vankúš alebo držia kameru či foťák. Opatrne pri ľuďoch, ktorí majú okuliare, piercingy či iné doplnky.

4.) POČKAJ NA OFICIÁLNY SIGNÁL NA ZAČIATOK BOJA

Po boji svoje bojisko aj riadne poupratujeme. Všetci, čo sa chcú zapojiť aj do tejto aktivity, sú vítaní, stačí si priniesť vrece na odpad, metlu alebo len priložiť ruku k dielu.

Kontakt: komunita.punkstream@gmail.com

Pre viac informácií sleduj udalosť na Facebooku:

Text: Tlačová správa, Rastislav Gablovič, OZ Punkstream

X