24.06.2015 # 12:11 # 12:11

Občianske združenie Maressa pozýva na Detský zábavný deň

Inzercia

Pre mladšie i staršie deti sú pripravené súťaže so sladkými odmenami, pre rodičov Tanečný bonbónik so zaujímavými výhrami. A to všetko za podpory šaša a maskota občianskeho združenia – opice Maresky. Podujatie sa uskutoční v piatok 26. júna od 15.00 h pred OD Prior.

Deti aj rodičia sa môžu tešiť na zábavné tanečné predstavenie psíkov z Dog Dancing Club Slovakia. Vrcholom zábavného dňa bude módna prehliadka, na ktorej sa predstaví detský obchod Mamulienka so svojim oblečením pre deti a budúce mamičky a firma Ani – Pet s.r.o. Nitra so svojim oblečením pre psíkov.

Súčasťou projektu je tombola, kde kúpou tombolového lístka v hodnote 0,50 € môžete nielen vyhrať zaujímavé ceny ale aj prispejete na zabezpečenie krmiva a potrieb pre psíkov a mačičky Piešťanského útulku.

„Sme veľmi radi, že môžeme byť súčasťou spolupráce s Lions Club Piešťany a podieľať sa tak na pomoci pri zbere starých okuliarov pre rozvojové krajiny sveta. Na akcii bude umiestnený box, do ktorého môžete vložiť vaše staré, nepotrebné okuliare a pomôcť tak ľuďom, ktorí to potrebujú,“ informovali o ďalšom charitatívnom rozmere podujatia organizátori.

Text a foto: maressa.sk

X