Noc svetiel tento rok s úchvatnou svetelnou šou

Po minuloročnom úspechu Noci svetiel organizátorky z Materského centra Úsmev pripravujú na tohtoročný 10. október ešte väčší zážitok.

cm DME

Podobne ako vlani je na programe lampiónový sprievod, tvorivé dielne, hudobné vystúpenie, avšak tešiť sa môžete aj na špeciálnu svetelnú UV šou v podaní skupiny Argolla. Na záver lampiónového sprievodu sa môžete tešiť uprostred mestského parku na ohňovú šou zakončenú pyroefektami.

Podujatie začne podvečer o 18:30 h v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku a na terase Kursalonu. Deti sa budú môcť najskôr zabaviť na tvorivých dielňach a vyrobiť si umelecké dielka s jesennou tematikou. Po zotmení sa na pódiu hudobného pavilónu po prvý raz predvedú umelci zo súboru Argolla.

Skupina Argolla sa špecializuje na  tanečno – akrobatické show a jedinečné artistické programy. V Piešťanoch v prvej časti vystúpenia sa môžete tešiť na svetelnú UV show a umelci predvedú akrobaciu s kockou a na kruhu cyr wheel. O úžasné zrakové vnemy sa postarajú taktiež tanečníčky so svetelným naradím.

Po tomto vystúpení bude podobne ako vlani  nasledovať lampiónový sprievod k fontáne uprostred parku. Cesta bude opäť zaujímavo vyzdobená. Že ste zvedaví, vydržte a nechajte sa prekvapiť.

Na záver, potom ako celý sprievod dorazí za fontánu, predvedú tanečníci ešte ohňovú šou zakončenú nápaditými pyroefektami.

Podujatie sa koná vďaka podpore partnerov, ktorými sú spoločnosť Magna EnergiaMesto PiešťanyMsKS Piešťany, OZ Pomoc ohrozenému dieťaťu, OZ Pro Civitate – Spoločne pre PiešťanyPlantex a Slovenská chránená dielňa. Podujatie mediálne podporili pnky.sk, zpiestan.sk, Piešťanský týždeň.

Text: Tlačová správa Foto: argolla.sk