Detský deň mal charitatívny rozmer

Organizátori z občianskeho združenia Maressa spojili zábavu s dobročinnosťou. V piatok 26. júna zbierali okuliare pre ľudí z rozvojových krajín. Ľudia prispeli účasťou v tombole na piešťanský útulok.

Opica Mareska spolu so šaškami pripravili množstvo súťaží a zapotili do nich deti i rodičov. veľké deti, ale aj rodičia. Deti ich pozvali do tanca a svojim super tancom bojovali o zaujímavé ceny. Tí, ktorí nevyhrali dostali sladkú odmenu. Po súťažiach prišla Saška Vavrová z Dog Dancing Club Slovakia a predviedla spolu so svojimi psíkmi profesionálne a zábavné tanečné predstavenie.

Nasledovala módna prehliadka detského obchodu. Videli sme krásne oblečenia pre maličké deti aj pre budúce mamičky. Súčasťou módnej prehliadky bola aj prehliadka firmy s produktmi pre zvieratá. Modelmi sa pre túto príležitosť stali psíky z Útulku Piešťany – Mičo, Dudy, Cindy, Egona. Súčasťou programu bola tombola, z ktorej výťažok bude použitý na kúpu krmiva a potrieb pre Útulok Piešťany.

Zároveň sa uskutočnila zbierka Lion clubu Piešťany – starých, nepotrebných okuliarov, ktoré budú použité v projekte pre ľudí s rozvojových krajín.

„Ďakujeme firmám a spoločnostiam, ktorí napriek našej neznámosti nám verili a podporili nás sponzorsky a aj preto sa nám podarilo zrealizovať zábavné popoludnie. A ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí prišli sa nielen zabaviť, ale aj urobiť dobrý skutok,“ povedala Marcela Sedláková, predsedníčka OZ Maressa.

Text a foto: Tlačová správa