ŽiWell pozýva na debatu so zaujímavými ľuďmi

Prednáškovo-diskusné stretnutia Špirála: vyžarujeme zmenu si kladú za cieľ pravidelne predstaviť nezvyčajné osobnosti so silnými životnými príbehmi. V krátkych, ale pútavých vstupoch, predstavia svoju hlavnú myšlienku a v otvorenej diskusiu ich budete môcť osloviť so svojimi otázkami. Podujatie sa uskutoční vo štvrtok 23. júna o 18.00 h v klube ŽiWell.

Tomáš Hajzler šíri osvetu v oblasti slobody a zodpovednosti v podnikaní a v práci, vydáva knihy, školí podnikateľov a manažérov viesť firmu tak, aby členovia tímu mohli rozvinúť svoje prirodzené danosti a talenty v prospech celku.

Kateřina Varhaník-Wildová pestuje a vyrába si vlastné potraviny, žije striedavo v Čechách a v Španielsku, propaguje životný štýl disfrutalizmus, ktorého podstatou je dobré jedlo ako potrava tela, dobrý rozhovor ako potrava duše, svojpomoc a spolupráca s priateľmi ako nástroje na zníženie závislosti na peniazoch.

DJ Tager už viac ako dekádu zabáva davy svojim umením a miešaním hudby na festivaloch a podujatiach po celej Európe, ale okrem toho sa venuje permakultúre, záhradníčeniu, kompostovaniu a očistným hladovkám. Za posledných niekoľko rokov prešiel intenzívnu sebapremenou a schudol niekoľko desiatok kíl.

Vstupné: 4 eurá

(Reklamný článok)