Zákusky, ktoré pripomínajú detstvo

Sú vždy čerstvé, pretože ich pečú šesťkrát do týždňa. Môžete si ich vychutnať v kaviarni alebo nimi vylepšiť svoju domácu oslavu. Na svoje si prídu milovníci slovenskej klasiky aj aktuálnych francúzskych a talianskych trendov.

„K dobrej káve patrí dobrí zákusok,“ povedali si v kaviarni Glacio a ponuku domácich zmrzlín a sorbetov rozšírili o poctivé zákusky. V ich vlastnej prevádzke neďaleko Piešťan ich so svojim tímom pripravuje cukrár, ktorý je majstrom tohto odboru.

Má desiatky rokov skúsenosti a tie teraz odovzdáva mladším. Jeho poznatky sú zárukou kvality. Odmieta polotovary pretože nerobí kompromisy. Namiesto dnes už bežného margarínu používa maslo, polevy pripravuje s naozajstnej čokolády a živočíšnej smotany.

Jeho laskonka, krémeš alebo veterník preto mnohým pripomínajú detstvo. Pipky sú prirodzene žlté a za hriech stoja aj ovocné alebo orechové torty.

Ochutnať ich môžete v kaviarňach Glacio na prízemí piešťanského Auparku alebo trenčianskeho Laugaricia. Ak chcete vylepšiť svoju oslavu a potrebujete ich väčšie množstvo objednajte si ich na tel. čísle 0904 283 209.

zakusky_glacio_01 zakusky_glacio_02 zakusky_glacio_03 zakusky_glacio_04 zakusky_glacio_05 zakusky_glacio_06 zakusky_glacio_07 zakusky_glacio_08 zakusky_glacio_09

(Reklamný článok, prvýkrát publikovaný 10. marca o 10.47 h)