Vysvedčenie sa blíži, Piváreň na Rohu pozýva na BBQ party

Piváreň na Rohu pripravila pri príležitosti konca školského roka pre rodičov a ich deti zaujímavý celodenný program. Príďte s deťmi v sobotu 30. júna k nám, ukážte vysvedčenie a my vás odmeníme – kofolu školákovi, pivo rodičovi.

Zatiaľčo dospelí sa môžu zdarma zapojiť do zábavného pivového turnaja Beer pong, deti môžu zdarma absolvovať maľovanie na tvár a zmeniť sa na čokoľvek, napr. aj na Spidermana alebo princeznú.

Hlad zaženiete našimi overenými špecialitami z grilu (bravčová alebo kuracia cigánska v žemli, varená kukurica). Môžete sa tiež zapojiť do súťaže s All4Life o hodnotné ceny (napr. BMW 5 na štyri dni) a počas tohto dňa prebehne aj vyhodnotenie, takže rovno zistíte, či pri vás stála šťastena.

Celým dňom vás bude sprevádzať príjemná hudba a na večer vystúpi kapela.

„Záleží nám na komunite ľudí, ktorá žijem v blízkosti nášho podniku. Aj preto sme sa rozhodli organizovať rodinne akcie tak, aby sme vzťahy ešte viac prehlbovali. Výsedok stojí za to, u nás zažijete príjemnú rodinnú atmosféru. Čaká vás deň plný zábavy, hier (aj pre dospelých) a kvalitného jedlo, ktoré si môžete vychutnať s našimi širokým výberom pív. Ako prví organizujeme turnaj v Beer-pongu a každý, kto sa zapojí bude odmenení. Víťaz navyše získa jedinečný pohár. Veríme, že sme vás naším srdečným programom oslovili a spoločne strávime príjemný deň v našej Pivárni na Rohu. Cíťte sa u nás ako doma,“ hovoria Katka a Tomáš, majitelia podniku.

BBQ párty v Pivárni na Rohu (Dubová 42 Piešťany) nájdete aj na Facebooku.

(Reklamný článok)