V Pivárni na rohu si každý príde na svoje

Ak chcete uniknúť ruchu ulíc, zažiť priateľskú atmosféru a nefalšovaný pivný zážitok, to všetko všetko a ešte viac prináša na roh Dubovej ulice a Orviského kúta v Piešťanoch Piváreň na rohu. Novým majiteľom záleží na budovaní susedskej komunity a preto prišli s úplne novým konceptom lokálneho pohostinstva.

Grilovačka pri príležitosti konca školského roka, víkend plný tradičných slovenských špecialít, turnaj v beer-pongu, premietanie športových zápasov. V Pivárni na rohu sa stále niečo deje. Aj preto si tam prídu na svoje dospelí a aj deti. Nedávno si mohli užiť víkend spoločenských hier, biliard a šípky sú zdarma.

Znalci zlatého moku si môžu vybrať české i slovenské pivo. Zlatý Bažant je to najlepšie čo doma máme a našich západných susedov zastupujú Krušovice. Milovníci špecialít môžu ochutnať tmavý Maurus vyrobený z plzenského, karamelového, bavorského a farebného sladu pomocou spodných pivovarských kvasníc. Na skvelé osvieženie počas horúcich letných dní je najlepší Zlatý Bažant radler 0,0 % alebo tradičná Kofola.

Nechýbajú ani miešané nápoje a čerstvé limonády pripravované podľa sezónnej ponuky. Príležitostne sa v Pivárni na rohu aj griluje – domáce hot-dogy, klobásky alebo cigánsku sú tými pravými letnými špecialitami.

V Pivárni na rohu si jednoducho každý príde na svoje. Zárukou spokojnosti zákazníkov je ochotný personál. Majitelia plánujú rozšíriť jeho rady o ďalších šikovných ľudí a svojim hosťom odkazujú: „Cíťte sa u nás ako doma!“

(Reklamný článok)