Vyhrajte vstupenky na Countryfest Bohunice 2017

Po úspešnom prvom ročníku opäť organizuje obec Jaslovské Bohunice festival pre celú rodinu – Countryfest Bohunice. Podujatie sa uskutoční v prírodnom amfiteátri v dňoch 21. až 23. júla 2017.

Aj tento rok sa návštevníci Countryfestu Bohunice môžu tešiť na rôzne hudobné lahôdky zo žánrov ako country, folk a bluegrass. Zaznie aj akustická hudba a na festivale vystúpi množstvo domácich aj zahraničných interpretov (Kamelot, Cop, Nighthawk, Slniečko,Družina,Tomáš Linka a Přímá linka, Hrdza, Nezmaři, Graeme Mark, Bystrík banda, Taxmeni, Peťo Luha a mnohí ďalší.

Organizátori pripravili aj množstvo sprievodných podujatí, na ktorých sa zabavia dospelí aj deti – napr. vodný futbal, penový kúpeľ pre deti, skákajúci hrad, dogdancing, rôzne súťaže a aj nočný country bál.

Prírodný amfiteáter Jaslovských Bohuníc ponúka príjemné prostredie plné zelene aj možnosť zachytať si ryby v neďalekom rybníku. K dispozícií bude stanové mestečko, kde si návštevníci festivalu môžu zdarma objednať miesto na spanie v kvalitných stanoch značky Husky.

Detailné informácie o podujatí, vrátane programu a zoznamu všetkých sprievodných aktivít sú prístupné na  countryfestbohunice.sk. Podujatie má aj svoju facebookovú fan page – facebook.com/counryfestbohunice.

Lístky na festival sú v predpredaji v sieti TicketPortal.


Vďaka organizátorom Countryfestu Bohunice má jeden z našich čitateľov možnosť vyhrať dve vstupenky na toto podujatie. Stačí do 28. júna 2017 správne odpovedať na otázku: Koľko kapiel tento rok vystúpi na Countryfeste Bohunice?

Správnu odpoveď sa dozviete vo videu v úvode tohto článku.

Odpovede posielajte na adresu redakcia@zpiestan.sk. Do predmetu správy napíšte „Súťaž Countryfest Bohunice“. 

Meno výhercu uverejníme 29. júna 2017 v tomto článku.


Správna odpoveď: Na Countryfest Bohunice 2017 vystúpi 24 kapiel.

Vstupenky vyhráva Jana Vlachovičová z Jaslovských Bohuníc. Gratulujeme!


(Reklamný článok) Text: Tlačová správa/Countryfest Bohunice Foto: photomm.net