Vo vynovenom Tuzexe otvorili Neumahr Tlačiareň s 25-ročnou tradíciou

Rodinná firma založená na mene majiteľa otvorila svoju prvú mimobratislavskú pobočku práve v Piešťanoch. Neumahr Tlačiareň sídli v budove vynoveného Tuzexu na Ulici A. Hlinku, neďaleko stanice.

Vizitky, letáky, brožúry, katalógy, ale aj knihy, odznaky a nálepky. Novootvorená tlačiareň ponúka široký sortiment služieb a produktov pre jednotlivcov aj firmy. Samozrejmosťou sú reklamné bannery, potlač a vyšívanie na textil, výroba obrazov.

„Máme kvalitné technické vybavenie pre digitálnu, ofsetovú aj veľkoplošnú tlač. Problémom pre nás nie sú malé série výtlačkov pre jednotlivcov, ale ani väčšie množstvá pre firmy,“ hovorí Matej Ilenčík, skúsený dizajnér, ktorý vedie piešťanskú pobočku tlačiarne Neumahr.

Tá vznikla v roku 1993 v Bratislave a svojim technickým zázemím patrí k slovenskej špičke. Vďaka piešťanskej pobočke je kvalita najnovších tlačiarenských technológií ľahko dostupná aj v Piešťanoch.

Neumahr Tlačiareň sídli v budove Tuzex Business Centra na Ulici Andreja Hlinku 113 A. Vynovená budova bývalého Tuzexu má vlastné parkovacie miesta a je ľahko dostupná aj z centra Piešťan.

Tlačiareň má otvorené každý pracovný deň od 7.30 do 16.00 h. Viac informácií nájdete na neumahr.sk.

(Reklamná článok)