Vo vynovenom Tuzexe otvorili grafické centrum Neumahr

Od komunikácie s klientom až po profesionálnu realizáciu. Nedávno otvorená Neumahr Tlačiareň zabezpečí kompletnú prípravu tlačovín na svadbu – pozvánky, nálepky aj fotostenu.

Grafik je pre budúcich mladomanželov pri príprave ich veľkého dňa rovnako dôležitým partnerom ako krajčír alebo kuchár. Pomáha realizovať ich predstavy o svadobných oznámeniach, menovkách, etiketách na víno. Dáva podobu slávnostnému menu, ďakovným kartičkám i fotostene, pri ktorej si môžu hostia užiť množstvo zábavy.

Nové grafické centrum, ktoré je súčasťou Tlačiarne Neumahr, toto všetko dokáže zabezpečiť – a to od návrhu až po finálnu tlač. Zárukou kvality je profesionálny a skúsený personál aj najmodernejšie technické vybavenie pre digitálnu, ofsetovú aj veľkoplošnú tlač.

Problémom pritom nie sú malé série výtlačkov, ale ani veľké množstvá. Každý klient sa pritom môže spoľahnúť na individuálny prístup, ktorý pri plánovaní takej udalosti akou je svadba určite nesmie chýbať.

Neumahr Tlačiareň sídli v budove vynoveného Tuzexu na Ulici A. Hlinku, neďaleko stanice. Je pobočkou rodinnej firmy, ktorá vznikla v roku 1993 v Bratislave a svojim technickým zázemím patrí k slovenskej špičke. Vďaka tomu je kvalita najnovších tlačiarenských technológií ľahko dostupná už aj v Piešťanoch.

(Reklamný článok)