V Piešťanskom pivovare zahrajú Midi Lidi a Genuine Jacks

Českej elektropopovej kapele bude preskakovať garage-punková formácia z Nového Mesta nad Váhom. Kombinácia týchto dvoch žánrov sľubuje milovníkom dobrej hudby zaujímavý zážitok. Už v
piatok 10. marca v Piešťanskom pivovare. Koncert začína o 19.00 h.

Midi Lidi majú za sebou štyri štúdiové albumy. Aktuálne na koncertoch prezentujú posledný z nich s názvom Give Masterpiece a Chance. Midi Lidi sú známi aj vďaka tomu, že radi koncertujú. V Piešťanoch sa naposledy predstavili na festivale Grape. Fanúšikov si získali aj svojou filmovou hudbou a obľubou v remixovaní a coververziách.

Genuine Jacks ponúkajú popový drive Nirvany v kombinácii s ozvenami toho najlepšieho zo 60s beatu a 70s proto-punku. Aj to sú stavebné kamene kapely, ktorá jasne dokazuje, že človek vôbec nemusí deväťdesiate roky zažiť, aby ich napriek tomu vedel hrať lepšie než 99% vlajkových kapiel Burger Records. Občasný odór Black Sabbath je potom už len čerešnička na torte.

Vstupné na ich spoločný piešťanský koncert stojí v predpredaji 8 eur a na mieste 10 eur. Vstupenky sú dostupné v Piešťanskom pivovare, klube ŽiWell aj cez ticketporal.sk.

(Reklamný článok) Foto: Tomáš Halo