V Piešťanoch otvorili nový streetfood. Pozrite sa, čo varia

Pochúťky k remeselnému pivu, domáce polievky, vegetariánske burgre. ŽiWell rozšíril svoju ponuku, Piešťany majú vďaka tomu nový a svieži streetfood.

Kvôli quesadillas zabudnete na pizzu. Kukuričné placky naplnené napríklad špenátom a slaným syrom sú ľahké a zasýtia. Obľúbil si ich každý, kto navštívil Mexiko – rovnako ako burritos, ktoré má po novom ŽiWell tiež vo svojej ponuke.

Všetky druhy sú vhodné pre vegetariánov podobne ako burgre – so syrom a zeleninou, grilovaným hermelínom alebo extra porciou syra a vajíčkom.

Na svoje si prídu aj milovníci „smažáku“. Vyprážaný eidam, hranolky a tatarská omáčka – to je klasika, na ktorú by ste mali pozvať svojich zahraničných hostí. K tomu vždy čerstvé polievky podľa dennej ponuky a ako zákusok lievance – s lekvárom, banánové s javorovým sirupom alebo so smotanou a extra porciou sezónneho ovocia.

Samozrejme v horúčavách, ktoré v týchto dňoch zasiahli Slovensko, najlepšie padnú šaláty – napríklad s kozím syrom, sušenými rajčinami a medovým dresingom.

Pouličnú gastronómiu si môžete vychutnať v klube ŽiWell, ktorý sídli na Winterovej ulici č. 3 (Leierov dvor).

(Reklamný článok)