Toto je vaša oslava: DOMOSS má narodeniny, navarí dobroty a nadelí nízke ceny!

Tam musíte byť! Špeciálne ceny na spotrebiče a jedlá od výmyslu sveta budú Domossáci variť na svojej oslave v piatok 13. apríla. A do parády vás dá kaderníčka.

Narodeninová párty sa začína už o 10.00 hodine. Počas celého dňa na vás čakajú všemožné zľavy, predvádzanie záhradnej techniky aj domácich spotrebičov. Zajazdíte si na záhradnom traktore, vyskúšate ako pracuje akku kosačka či akku plotostrih.

Domossáci predstavia novinku – úžasný výrobník lahodne sladkej cukrovej vaty. S ňou si určite získate každú detskú návštevu. A čo tam po lepkavých prstoch :)

Už od rána roztočia grilovačku na elektrických griloch. Medajlónky, kotlety, marinované kúsky hovädzieho, kuracieho aj bravčového mäsa pripravia na štipľavo i sladko. K tomu si zajete osviežujúco lahodnú grilovanú zeleninu. Ochutnávať môžete aj ovocné a zeleninové smoothie. Všetky predvádzané spotrebiče získate za výrazne nižšiu cenu.

Po prvý raz na Slovensku predstaví firma JBL novinku v reproduktoroch práve v Piešťanoch. Privezú všetky možné repráky za bláznivé aprílové ceny.

A príde aj kaderníčka, ktorá na dobrovoľníkoch ukáže ako pracovať s bežnými fénmi a kulmami. A ak budete chcieť, aj vám vystrihne moderný účes.

Príďte sa zabaviť, vyskúšať spotrebiče, prezrieť si novinky zo sveta techniky. Iba v tento deň budú narodeninové ceny. Pretože toto je najmä vaša oslava!

(Reklamný článok)