The Secret: Tajuplný kemp pre deti

Jazyková škola CM Languages prichádza s novým formátom denného tábora. Deti vo veku 10 až 14 rokov môžu zažiť nezabudnuteľný týždeň na štýl Troch pátračov. Čaká ich napätie, hádanky v anglickom jazyku, veľa pohybu aj spoznávanie histórie Piešťan.

Silný príbeh je hlavným motívom nového formátu prázdninového tábora, ktorý do Piešťan prináša ako prvá jazyková škola CM Languages. Veľa toho prezradiť nemôžeme, deti totiž musia na všetko prísť sami. Isté však je, že si užijú správnu dávku napätia, zábavy aj pohybu. Budú hľadať indície, odhaľovať tajomstvá, vyskúšajú si tímovú prácu. Pri tom všetkom získajú prirodzeným spôsobom praktické znalosti angličtiny.

CM Languages chce týmto denným táborom nadviazať na úspechy svojich jazykovo-športových kempov, ktorými prešli už stovky detí.

The Secret: Tajuplný kemp pre deti sa uskutoční 10. až 14. augusta pod dohľadom skúsených lektorov v budove súkromnej jazykovej školy CM Languages na Winterovej ulici, ale deti počas neho navštívia aj ďalšie zaujímavé miesta v centre Piešťan. Viac informácií nájdete na www.cmlanguages.sk. Radi vám ich poskytneme aj na tel. čísle 0915 778 198 alebo prostredníctvom e-mailu: info@cmlanguages.sk.