Thajskú masáž vyhráva…

Hľadáte zaujímavý vianočný darček? Využite obľúbenú vianočnú akciu na nákup masáží a zbavte seba, alebo niekoho zo svojich blízkych únavy, stresu, napätia, či bolesti, vďaka výborným masážiam v salóne Thai Massage Piešťany.

Staroveké liečiteľské umenie pochádzajúce z Indie, postupne preniklo cez Thajsko a juhovýchodnú Áziu do celého sveta. Vy nemusíte ani cestovať do Thajska a môžete si aj v Piešťanoch vychutnať originálnu thajskú masáž a dopriať si jej liečivé účinky na celý organizmus v salóne Thai Massage Piešťany na Nálepkovej ulici č. 1, v hoteli Magnólia.

Blahodarný vplyv thajských masáži na celý organizmus vyvoláva stláčanie dôležitých tlakových bodov pri energetických dráhach tela. Je to úžasný spôsob ako zredukovať mentálny stres a napätie prostredníctvom dotykov, vône a hudby a zažiť relaxáciu a uvoľnenie. Zárukou tisíckami rokov overených liečivých účinkov tejto metódy sú naše profesionálne masérky, absolventky exkluzívnych škôl thajskej masáže so sídlom v ich rodnom Thajsku.

Podľa potrieb vášho organizmu si môžete vybrať z ponuky štýlového masážneho salóna tradičnú thajskú masáž, olejovú aromatickú masáž, thajskú masáž chodidiel, alebo masáž bylinkových vankúšikom, či horúcimi lávovými kameňmi.


Vianočná akcia na thajské masáže – pri kúpe jednej masáže je druhá zdarma.

Viac informácií na thaipiestany.sk.


A ako čitatelia portálu zpiestan.sk ste mohli jednu z masáži v trvaní 60 minút aj vyhrať.

Stačilo správne odpovedať na súťažnú otázku: Z ktorej krajiny pochádzajú masérky pracujúce v Thai Massage Piešťany?

Všetky odpovede, ktoré nám prišli, boli správne. Masérky pochádzajú z Thajska. Masáž v trvaní 60 minút podľa vlastného výberu vyhráva Daniela Miháliková.


(Reklamný článok)