Svetoznáma tanečná show v Kúpeľoch Piešťany už túto sobotu

Svetoznáma tanečná súťaž Dance Star sa v rámci svojho svetového turné už po tretí krát zastaví aj v Kúpeľoch Piešťany, aby tu objavila tie najväčšie talenty spomedzi slovenských tanečníkov.

Dance Star Slovakia 2015 je súťaž, do ktorej sa môžu zapojiť všetky tanečné školy na Slovensku a kvalifikovať sa tak na veľké svetové finále World Dance Masters 2015, ktoré sa uskutoční od 20. do 24. mája 2015 v chorvátskom Poreči.

Všetky turnaje v rámci DanceStar svetového turné sú uznané ako jedinečné a vysoko profesionálne turnaje, kde sa všetky tanečné školy majú možnosť prezentovať pred eminentnými a renomovanými svetovými sudcami.

V rámci Dance Star Slovakia si organizátori pripravili aj špeciálny program – veľkolepú Gala Show, kde vystúpia tí najlepší z najlepších. Ako špeciálny hosť vystúpi breakdancová superstar Elvis „El Rock“ Hodžić, ktorý pôsobí nielen ako tanečník ale aj pedagóg a porotca vo viacerých medzinárodných tanečných súťažiach, napr. XStatic jam, Pepsi Circle Industry, Break The Floor a pod. Objavuje sa v mnohých medzinárodných projektoch a tancoval aj pre u nás známu chorvátsku skupinu Colonia.

Tanečná Gala show sa uskutoční v Kongresovom centre na Kúpeľnom ostrove v sobotu 21. marca 2015 so začiatkom o 19:30 h.

Vstupenky je možné zakúpiť na všetkých hotelových recepciách Kúpeľov Piešťany, poprípade si ich môžete rezervovať na telefónnom čísle 033 775 2146, 0902 962 009 alebo prostredníctvom e-mailu na centrum@spapiestany.sk.

Tanečné školy vyberajú do tejto medzinárodnej súťaže svoje najzaujímavejšie čísla v rôznych tanečných štýloch, čo sľubuje nezabudnuteľný zážitok a rozprúdi krv v žilách aj divákom.


Dance Star Slovakia 2015
Sobota 21.3.2015 o 19:30 h.
Kongresové centrum Kúpeľov Piešťany
Kúpeľný ostrov, Piešťany
Vstupné: 10 EUR


 stardance 1 stardance 2 stardance 3 stardance 5

gala-show-skText a foto: PR