Svetové hity zaznejú v podaní Fragile v Podolí

Hudobná skupina zložená z populárnych osobností, známych z televíznych seriálov, divadelných a muzikálových produkcií sa predstaví v Kultúrnom dome Podolie. Hlasy jej členov zaznejú v sobotu 21. marca 2019. Začiatok koncertu je o 18.00 h.

Fragile je slovenská vokálna skupina zložená z výrazných speváckych osobností, ktoré bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, interpretujú známe svetové hity. Koncerty skupiny FRAGILE sú plné nielen výbornej hudby, ale aj podmanivého humoru, vďaka čomu zažijete neopakovateľný večer plný skvelej zábavy.

Špecifikom i dominantou FRAGILE je práve hudobný žáner, ktorý skupina interpretuje. Termín ‘a cappella‘ označuje vokálnu hudbu – teda spev bez doprovodu hudobných nástrojov. Jednoducho povedané, tam, kde spevákom v bežných hudobných skupinách pri speve pomáhajú hudobné nástroje, si musia speváci v a cappella formáciach vystačiť iba so svojím hlasom.

Keďže sa niet za čo skryť, musí byť pri speve a cappella všetko čisté a dokonalé. Skupina Fragile zvláda výzvy tohto náročného žánru majstrovsky, o čom svedčia i viaceré ocenenia.

Predpredaj: 15 eur / Rezervácie na tel. čísle: 0904 965 821

(Reklamný článok)