Súťaž o vstupenky na koncert skupiny Kandráčovci

Na svojom konte majú desiatky tisíc predaných albumov a sú rekordérmi i v počte platinových platní. Už v stredu 25. mája o 19.00 h sa predstavia v Dome umenia.

Vznik kapely Kandráčovci sa datuje do roku 2004. Práve vtedy štvorica muzikantov odohrala svoj prvý koncert. Najprv to bolo pod hlavičkou Ľudová hudba Ondreja Kandráča. Až neskôr názov zľudovel a vyprofiloval sa do dnešnej podoby – Kandráčovci. Túto hudobnú formáciu tvoria kmeňoví muzikanti: kontrabasista Martin Leško, akordeonista Milan Maťaš, cimbal, gitara, perkusie – Ľubomír Šebej a líder kapely – huslista a moderátor Ondrej Kandráč.

Veľká sála Domu umenia je takmer vypredaná, ale čitatelia portálu zpiestan.sk majú vďaka organizátorom možnosť získať dve vstupenky zdarma. Stačí do utorka 24. mája správne odpovedať na súťažnú otázku: „Koľko platinových platní doteraz získala skupina Kandráčovci?“

Odpovede posielajte na adresu redakcia@zpiestan.sk a do predmetu správy uveďte Súťaž Kandráčovci. Meno výhercu uverejníme v utorok 24. mája večer.

(Reklamný článok)