Súťaž o vstupenky na Čaro Orientu

Milovníci tanca sa môžu tešiť nielen na orientálne rytmy, ale aj na viaceré tanečné žánre vyzdvihujúce ženskosť a ladnosť pohybu. Už 7. ročník podujatia Čaro Orientu sa uskutoční v sobotu 26. novembra v Elektrárni Piešťany. Začiatok je o 18.00 h.

Jeden z našich čitateľov má možnosť vďaka organizátorkám z tanečnej skupiny Shams vyhrať dve vstupenky na toto predstavenie. Stačí do štvrtka 24. novembra správne odpovedať na otázku: Čo znamená arabské slovo shams?

Odpovede posielajte na adresu redakcia@zpiestan.sk a do predmetu napíšte: Súťaž – Čaro Orientu. Meno výhercu oznámime vo štvrtok 24. novembra.

Už 7. ročník Čara Orientu bude výnimočný v tom, že sa na javisku predstavia viaceré tanečné štýly. Okrem tradičného zastúpenia najlepších orientálnych skupín príde s baletným číslom profesionálna balerína Petra Barboríková a pole dancers zo štúdia Fine Spun.

Okrem nich vystúpia aj Irina Petrova & Anora Show (Bratislava), Alica Sativa Kuchtová & Karavana (Bratislava), Amar Bellydance Group (Žilina), Anwar (Piešťany), Raks Farah (Trnava), Petra Barboríková (Piešťany), Fine Spun Pole Dancers (Piešťany) a samozrejme nebudú chýbať absolventky kurzov tanečnej školy Shams.

Vstupenky sú v predpredaji dostupné na t. č.: 0907 / 494 135 Cena vstupenky: 4 € v predpredaji, 5 € na mieste.

shams-caro-orientu

(Reklamný článok)