Súťaž o dve vstupenky na Countryfest Bohunice 2017

Po úspešnom prvom ročníku opäť organizuje obec Jaslovské Bohunice festival pre celú rodinu – Countryfest Bohunice. Podujatie sa uskutoční v prírodnom amfiteátri v dňoch 21. až 23. júla 2017.

Aj tento rok sa návštevníci Countryfestu Bohunice môžu tešiť na rôzne hudobné lahôdky zo žánrov ako country, folk a bluegrass. Zaznie aj akustická hudba a na festivale vystúpi množstvo domácich aj zahraničných interpretov (Kamelot, Cop, Nighthawk, Slniečko, Družina, Tomáš Linka a Přímá linka, Hrdza, Nezmaři, Graeme Mark, Bystrík banda, Taxmeni, Peťo Luha a mnohí ďalší.

Organizátori pripravili aj množstvo sprievodných podujatí, na ktorých sa zabavia dospelí aj deti – napr. vodný futbal, penový kúpeľ pre deti, skákajúci hrad, dogdancing, rôzne súťaže a aj nočný country bál.

Prírodný amfiteáter Jaslovských Bohuníc ponúka príjemné prostredie plné zelene aj možnosť zachytať si ryby v neďalekom rybníku. K dispozícií bude stanové mestečko, kde si návštevníci festivalu môžu zdarma objednať miesto na spanie v kvalitných stanoch značky Husky.

Detailné informácie o podujatí, vrátane programu a zoznamu všetkých sprievodných aktivít sú prístupné na  countryfestbohunice.sk. Podujatie má aj svoju facebookovú fan page – facebook.com/counryfestbohunice.

Lístky na festival sú v predpredaji v sieti TicketPortal.


Vďaka organizátorom Countryfestu Bohunice má jeden z našich čitateľov možnosť vyhrať dve vstupenky na toto podujatie. Stačí nám do 16. júla 2017 poslať meno aspoň jedného interpreta, ktorý bude tento rok vystupovať na festivale Countryfest Bohunice.

Pomôckou môže byť aj video v úvode tohto článku.

Odpovede posielajte na adresu redakcia@zpiestan.sk. Do predmetu správy napíšte „Súťaž Countryfest Bohunice“.

Meno výhercu uverejníme 17. júla 2017 v tomto článku.


Doplnené 17. júla 2017: Súťaž je ukončená. Dve vstupenky na Countryfest Bohunice vyhráva Mário Kirka z Piešťan. Gratulujeme!

(Reklamný článok) Text: Tlačová správa/Countryfest Bohunice Foto: photomm.net