Staroveký Rím v štýle strašidelného zámku – Cezar pozýva na Halloween

Honosné priestory nedávno otvoreného klubu v hoteli Magnólia budú už tento piatok príjemne hrozivé. Príďte sa pozrieť ako to vyzerá, keď Cezar oslavuje Halloween.

Počas všedných dní ponúka klubu Cezar príjemné posedenie pri drinku, ale počas víkendov je miestom, kde sa vždy niečo deje. Inak to nebude ani v piatok 28. októbra, keď si ľudia po celom svete pripomínajú Halloween.

V klube Cezar zažijete, ako vyzerá spojenie tohto pôvodne keltského sviatku s tým najlepším zo starovekého Ríma. V budove hotela Magnólia čakajú návštevníkov honosné antické interiéry, ktoré budú tentoraz vyzdobené v štýle strašidelného zámku.

Veľká halloweenska párty začne pokrovým turnajom, do ktorého sa môže zapojiť každý. Počas celej noci sa bude točiť koleso šťastia s množstvom zaujímavých odmien a nebude chýbať ani tombola o finančné a vecné ceny v hodnote 2 000 eur. O dobrú náladu sa postará DJ a o komfort na najvyššej úrovni profesionálna obsluha.

V piatok 28. októbra od 20.00  h máte príležitosť osláviť Halloween ako mocní a rešpektovaní vládcovia Rímskej ríše. V klube Cezar v hoteli Magnólia ste srdečne vítaní!

Ďalšie podrobnosti a informácie o plánovaných podujatiach nájdete aj na  cezarpiestany.sk alebo na Facebooku klubu Cezar.

cezar-halloween-2

(Reklamný článok)