Šansóny v podaní Szidi Tobias zaznejú vo Fontáne

V kultúrno-spoločenskom centre Fontána sa v utorok 7. mája predstaví herečka a speváčka Szidi Tobias, ktorá patrí k najvýraznejším hudobným osobnostiam spievaného šansónu na Slovensku i v Českej republike.

Umelecká charizma a špecifické zafarbenie hlasu sú kombináciou pre silný umelecký zážitok. Szidi Tobias pre svoje publikum koncertuje už niekoľko rokov. Jej umelecký prístup je príznačný svojou vyšperkovanosťou a citom pre spájanie textu a hudby, s dôrazom pre detail a zachytenie okamihu.

Každý jej hudobný počin je akýmsi spievaným divadlom s mimoriadne silným akcentom na obsahovú zložku. Preto v jej piesňach nachádzame ideálne spojenie textu a hudby vo vynikajúcich interpretačných výkonoch členov kapely Szidi Tobias & Band.

Pre svoje publikum má Szidi Tobias v repertoári skladby z autorskej hudobnej dielne Milana Vyskočániho a prevažnú časť textov napísal Peter Lipovský.

V rámci koncertu zaznejú piesne z albumu Sedmoláska ako aj staronové skladby – Okná dokorán, Dije, Objetí 2 či pieseň Já vím od Ivana Táslera.

Celý koncert sa bude niesť v atmosfére blízkosti, lásky a priateľstva, teda emócií, o ktoré sa musíme starať a šíriť ich ďalej medzi všetkých.

Koncert sa uskutoční 7. mája v kultúrno-spoločenskom centre Fontána. Začiatok je o 18.00 h. Predpredaj vstupeniek v Piešťanskom informačnom centre aj cez ticketportal.sk.

Szidi Tobias – spev
Milan Vyskočáni – autor hudby, gitara, klavír
Viliam Majer – akordeón
Andrej Gál – violončelo
Igor Ajdži Sabo-bicie, perkusie

(Reklamný článok)