Pozor zmena: Predstavenie Queen – The show must go on! bude v septembri

The show must go on – šou musí pokračovať ďalej! Veta, ktorá inšpirovala šéfa baletu Moravského divadla v Olomouci, známeho choreografa Roberta Balogha k veľkolepej tanečnej oslave Fredyho Mercuryho a skupiny Queen.

Na pomoc si prizval samotného Petra Freestona – Mercuryho osobného sekretára, ktorý dohliadal na to, aby príbeh predstavenia ostal verný osobnosti tohoto geniálneho speváka. Predstavenie s názvom QUEEN – The show must go on! uvidíte v Dome umenia 20. mája od 19.00 h 22. septembra. 


Vážení návštevníci, oznamujeme Vám, že plánované predstavenie 20.5. 2017 o 19.00 h QUEEN The show must go on!  sa z technických dôvodov prekladá, uskutoční sa v termíne 22.9.2017.

Vstupenky zakúpené v DOME UMENIA prosíme vrátiť do pokladne. Vstupenky zakúpené cez ticketportal.sk je potrebné vrátiť na predajných miestach kde boli zakúpené.

Dom umenia Piešťany


Queen – show must go on mala premiéru v apríli 2016 a odvtedy je sála Moravského Divadla Olomuc beznádejne vypredaná. Príbeh choreografie sleduje život Fredyho Mercuryho v opojnom svete slávy, od založenia skupiny QUEEN až po vrchol jeho jedinečnej umeleckej kariéry. Súčasne však príbeh ukazuje aj človeka, ktorý aj na vrchole svojej slávy ostáva v hĺbke svojej duše osamelý. Človeka, ktorý až do predčasného konca nemôže nájsť svoju životnú lásku

Predstavenie, ktoré strávite v spoločnosti skvelých tanečníkov, vynikajúcej choreografie Roberta Balogha a nesmrteľnej hudby skupiny Queen, sa pre vás stane jedinečným zážitkom.

Vstupné: 16,- 19,- 25,- € / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.ticketportal.sk
Neplatí zľava ZŤP!


(Reklamný článok, prvýkrát publikované 1. mája 2017)