13.04.2015 # 14:28 # 14:28

Pozývame do divadla: Láááska

Inzercia

Most. Miesto, z ktorého ľudia mávajú nutkanie skočiť a ukončiť svoje trápenie. Na jednom z nich dochádza k stretnutiu dvoch mužov – jeden úspešný, spokojný – Milt, a druhý nešťastný smoliar – Harry, ktorý sa práve chystá skoncovať so životom.


Divadelnú hru Láááska uvedú v Dome umenia v utorok 14. apríla o 19.00 h


Miltovi sa podarí Harrymu v tomto kroku zabrániť a muži spoznajú v sebe bývalých spolužiakov. Z ich náhodného stretnutia sa rozvinie komický dialóg o úspechu, kariére, šťastí a naopak nešťastí a smole.

A samozrejme napokon aj o láske. Veď keď nič iné, tak je to láska, ktorá nás dokáže udržať pri živote. To je hlavný argument úspešného spolužiaka Milta.

On sám je stále tak zamilovaný, ako v prvý deň po svadbe. Len má tú smolu, že mu manželka nechce povoliť rozvod. Tu sa situácia otočí a Milt žiada Harryho o pomoc – dohodí mu vlastnú manželku, aby si mohol zariadiť život s novou ženou po svojom.

Všetko vyzerá ideálne, až kým sa bývalí manželia po čase nestretnú na moste, kde sa zdôveria o momentálnej nespokojnosti  a uvažujú nad myšlienkou vrátiť sa k sebe  – veď spolu im bolo celkom fajn. Jedinou prekážkou ich návratu a budúceho šťastia je nešťastník Harry. Musia sa ho teda zbaviť.

Most. Miesto, kde kedysi Milt zabránil Harrymu skočiť. Čo keby mu tak teraz k tomu skoku pomohol?

V bláznivej komédii Murraya Schisgala účinkujú Lenka Barilíková/Lucia Lapišáková, Marek Majeský, Martin Mňahončák. Režía: Michal Spišák.

Vstupné: 12 eur / 13 eur (kúpiť online)

Text a foto: PR

X