Piešťanský pivovar ŽiWell oslávi druhé narodeniny špeciálnou akciou

Každý, kto počas najbližšieho víkendu príde do Piešťanského pivovaru ŽiWell osláviť jeho druhé narodeiny, dostane pollitrovú Červenú vežu (Amber Lager) alebo malú Evu (Single Hop American Pale Ale) za symbolické euro.

Za posledný rok sa toho udialo naozaj veľmi veľa. Nákup novej technológie nám rozviazal ruky a umožnil nám naplno sa obuť do varenia nových pív a pivných štýlov. Počas roka sme nadviazali viacero nevšedných spoluprác s naozaj vynikajúcimi pivovarmi, kočovnými pivovarníkmi, ako aj domovaričmi a spoločnými silami sa nám podarilo navariť viacero skutočne zaujímavých kúskov. Za spomenutie minimálne stoji Roggen – ražný roggenbier, či APAč – American Pale Ale, ktoré práve od tohto víkendu môžete ochutnať z našich píp.

Za zmienku určite stojí aj reštauračná časť, ktorá za posledný rok prešla výraznými zmenami a spoločne s prevádzkarom Lukášom sa vám neustále snažíme prinášať zaujímavé a hlavne chutné kulinárske špeciality.

Ďalší rok je za nami a dlhá cesta ešte naopak pred nami. Do ďalšieho roka vstupujeme s entuziazmom a obrovskou chuťou variť pre vás len to najepšie pivo, pripravovať len tie najlepšie jedlá a v neposlednom rade byť pre Vás príjemným miestom, kam sa vždy radi vrátite a posedíte s nami.

Za to, že ste s nami sa Vám všetkým chceme srdečne poďakovať a všetkým, ktorí si cez víkend prídete s nami pripiť, načapujeme parádnu čerstvú pollitrovú Červenú vežu (Amber Lager) alebo malú Evu (Single Hop American Pale Ale) za symbolické euríčko.

Na zdravie, ŽiWell!


(Reklamný článok)