Piešťanský pivovar bude opäť patriť swingu

B-Swing sa so svojou swingovou parádou opäť vracia do Piešťan. Nachystajte si svoje tanečné topánky a dobrú náladu. V piatok 15. júla sa Piešťanský pivovar prenesie do čias gentlemanov a dám.

Na elegantnom večierku budú znieť melódie 20. až 50. rokov minulého storočia. O špeciálne swingové výbery sa postarajú B-Swing lektori. Chýbať nebude ani živá kapela, roztancujú vás špičkoví hudobníci z Gabriel Jonáš Swingtet.

Lektori Janči & Stell otvoria swingový večer tanečným workshopom tradičného swingové tanca Charleston.

Projekt B-Swing tvorí osem nadšencov swingu. V rámci tanečných kurzov lektori vyučujú Solo Charleston, Lindy Hop a Boogie-Woogie. B-Swing vytvára komunitu priaznivcov swingovej hudby, módy a tanca. V Bratislave, kde pôsobí, pravidelne poriada swingové tančiarne v štýlových kaviarňach či pod holým nebom.

Špičkoví hudobníci z formácie Gabriel Jonáš Swingtet vnesú na tančiareň swingové melódie, s ktorými sa ľahučko pretancujete do čias elegantných i roztopašných tančiarní.

Pre 20. až 50. roky bola príznačná elegancia. Šaty, klobúky, rukavičky, pánske obleky a motýliky.
Vyberte zo šatníka svoj najlepší dobový kúsok! Na mieste bude i špeciálny swingový fotokútik, ktorý zabezpečí Fotoateliér Tretí zľava. Fotku si môžet dať na mieste vytlačiť a odniesť si tak milú spomienku

Zažite s nami atmosféru, kedy krásne dámy tancovali po boku šviháckych pánov a zábava nepoznala hraníc.

Vstup: 5 eur

(Reklamný článok)