Otvoria obľúbený Mliečak

Už v piatok sa budú môcť obyvatelia a návštevníci Piešťan stretnúť na (staro)novej terase v centre. Mliečak má nových majiteľov a prechádza veľkými zmenami. V najbližších dňoch otvoria vonkajšiu časť, neskôr aj interiér, v ktorom bude reštaurácia.

Záhrada legendárneho Mliečneho baru sa nachádza na hlavnom ťahu z Kolonádového mosta na Winterovu ulicu. Noví majitelia majú ambíciu opäť z nej spraviť obľúbené miesto, ktorým bola s prestávkami už od polovice minulého storočia.

Počas najbližších dní bude aj v súvislosti s hygienickými opatreniami fungovať vonkajšia terasa, na ktorej hostia ochutnajú slovenské pivo Urpiner aj rýchle jedlá do ruky. Neskôr sa môžu tešiť na plnohodnotnú reštauráciu, ktorá vzniká vo vnútorných priestoroch. Cieľom je osloviť každého, kto prechádza okolo, a zamerať sa na obľúbené jedlá tradičnej domácej kuchyne.

Budú sa podávať aj raňajky, na ktoré Piešťanci do Mliečaku kedysi radi chodili. Večerným lákadlom budú miešané drinky, ale aj športové prenosy, koncerty a iné podujatia. Vďaka detskému kútiku si prídu na svoje aj rodiny.

Posedenie v Záhrade, ako Piešťanci terasu bývalého Mliečneho baru volajú, dlho chýbalo. Život sa na toto obľúbené miesto vráti už tento víkend.

(Reklamný článok)