Módne rady pre svadobných hostí

Dostali ste pozvánku na svadbu od niektorého z vašich známych? Keďže sezóna svadieb je v plnom prúde, je možné, že sa budete musieť toto leto zúčastniť viac než jednej takejto výnimočnej udalosti.

Určite preto uvažujete, čo na seba. Výber je pestrý, a teda o to ťažšie je rozhodnúť sa, aké kúsky zvoliť a skombinovať. Svadba je predsa len slávnostná udalosť, takže je dôležité dať si na svojom výzore záležať. Máme pre vás preto pár tipov, ktoré vám zaručia úspech a zaistia množstvo komplimentov k výberu vášho celkového outfitu.

Pre dámy

Letné svadby si priam žiadajú pestré farby. Pokiaľ teda chcete zažiariť, voľte outfity v tónoch, ktoré vás rozžiaria. Žltá, ružová, modrá či zelená podtrhnú kúzlo každej ženy. Môžete siahnuť aj po kvetinových motívoch či romantickej čipke.

Vyhnite sa odtieňom bielej, ktorá patrí neveste, ale zároveň aj tmavým farbám, ktoré sa k letu jednoducho nehodia. Keďže teplé počasie môže spôsobiť, že vám bude vo vami zvolenom outfite príliš horúco alebo nepohodlne, skúste siahnuť po kúskoch z ľahkého materiálu bez zbytočného riasenia, volánov či hlbokých výstrihov.

K vybraným šatám, prípadne topu so sukňou voľte lodičky alebo sandále na podpätku. Zabudnite na silonky a radšej nechajte vyniknúť vaše prirodzené opálenie. Tohtoročným trendom sú „kulotky“, a teda širšie nohavice s dĺžkou nad členky. Ak nie ste fanúšičkou šiat či sukní a bojíte sa, že „kulotky“ by nemuseli lichotiť vašej postave, skúste pouvažovať nad overalom.

Dôležité taktiež je, aby ste outfit nezabudli doplniť vhodnými šperkami. Tak ako ženíchove a nevestine ruky budú skrášlené svadobnými obrúčkami, tak isto môžu vyzdvihnúť váš celkový vzhľad náušničky s farebnými drahokamami či jemné náramky. Voľba je už len na vás.¨

Pre pánov

Páni to majú s výberom outfitu jednoduchšie. Stávkou na istotu je určite oblek s bielou košeľou. Keďže ide o letnú svadbu, môžete siahnuť po doplnkoch, ktoré váš celkový vzhľad rozjasnia. Farebné ponožky či originálna kravata alebo motýlik okorenia klasický oblekový outfit, ktorý volí väčšina mužov.

V prípade, že sa bojíte, aby vám nebolo v saku príliš teplo, môžete ho vymeniť za vestu alebo sveter.

Topánky by mali byť čiernej farby. Čo sa týka doplnkov, skúste váš outfit pozdvihnúť na vyšší level manžetovými gombíkmi. Existuje množstvo variantov, z ktorých môžete vyberať. Zlaté, strieborné alebo platinové, to pre ktoré sa rozhodnete už záleží od vášho vkusu, prípadne od toho aký typ kovu zvolí vaša partnerka pre svoje doplnky.

(Reklamný článok)