Jesus Christ Superstar pred Veľkou nocou v Dome umenia

Viac ako 60 ochotníkov – spevákov, hudobníkov, tanečníkov a členov realizačného tímu vytvorilo jedinečné predstavenie, ktoré nenechá diváka ľahostajným. Uvidíte ho 24. marca v piešťanskom Dome umenia.

Projekt Jesus Christ Superstar predstavuje v sedemnásťročnej histórii Divadla na TrakOch vrcholné dielo. Po úspešných predstaveniach na domácej scéne sa nenápadné ochotnícke divadlo z Trakovíc rozhodlo svoje citlivé stvárnenie nesmrteľného biblického príbehu predstaviť aj širokej verejnosti, a tak sa rocková opera naštudovaná v 42 krajinách sveta dostáva aj na scénu Domu umenia v Piešťanoch.

Jesus Christ Superstar zložili v roku 1969 Angličania A.L.Webber a T.Rice. Príbeh sa odohráva počas posledných siedmich dní života Ježiša Krista, počnúc jeho príchodom do Jeruzalema až po jeho ukrižovanie a rozprávaný je z pohľadu Judáša Iškariotského. Predstavenie je rozdelené na 2 dejstvá a skladá sa z 24 piesní, bez hovoreného slova. Piesne sú sprevádzané živou kapelou, zborom a tanečnými choreografiami. Nechajte sa strhnúť silnými emóciami, krásnou hudbou a podmanivou atmosférou predstavenia, v ktorom smrť neznamená koniec, ale začiatok.

Vstupné: 12,- € / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia.

Náš program nájdete aj na www.navstevnik.sk, kde je možné si ON-LINE rezervovať lístky. Pokladňa Domu umenia Piešťany v pondelok – piatok 14.00 – 17.00 a hodinu pred podujatím. Telefón: 033/24 58 001 alebo 033/24 58 100.

(Reklamný článok)