Hľadáte skvelý darček na poslednú chvíľu? Skúste thajskú masáž

Tradičná thajská medicína vníma organizmus ako celok, v ktorom jedna nefungujúca časť narúša jeho rovnováhu. Špecializáciou thajskej masáže je preto snaha o odstránenie blokovanej energie v tele, čo sa dosahuje pomalým, cieleným tlakom na energetické dráhy tela. Je to skvelý pocit, ktorý môžete na Vianoce darovať svojim blízkym. Uľaví sa im od bolesti, napätia aj stresu.

Štýlový masážny salón Thai Massage Piešťany sídli v budove hotela Magnólia a ponúka tradičnú thajskú masáž, olejovú aromatickú masáž, thajskú masáž chodidiel alebo masáž bylinkových vankúšikom, či horúcimi lávovými kameňmi.

Tajomstvom jej úspechu u stoviek klientov je tradičná thajská medicína, ktorá vníma organizmus ako celok, kde jedna nefungujúca časť narúša rovnováhu. V kombinácii so súborom jogínskych naťahovacích techník sa pri thajskej masáži telo zbavuje svalového a nervového napätia, stimuluje sa krvný obeh a odstraňujú sa blokády.

Je to úžasný spôsob ako zredukovať mentálny stres a napätie prostredníctvom dotykov, vône a hudby a zažiť relaxáciu a uvoľnenie. Zárukou tisíckami rokov overených liečivých účinkov tejto metódy sú profesionálne masérky, absolventky exkluzívnych škôl thajskej masáže so sídlom v ich rodnom Thajsku.

Darujte svojim blízkym tento výnimočný zážitok. Pri kúpe jednej masáže máte vďaka vianočnej akcii polovičnú zľavu na tú druhú. Celú ponuku nájdete na thaipiestany.sk.

(Reklamný článok)