19.02.2016 # 09:27 # 09:27

GunaGU pozýva na komédiu Odvrátená strana mesiaca

Úspešnú divadelnú hru Viliama Klimáčeka v hlavných úlohách s Emíliou Vášaryovou a Viktorom Horjánom uvedie Dom umenia vo štvrtok 25. februára o 19.00 h.

Jemná komédia o nekriticky milujúcej matke (Milka Vášáryová), ktorá sa nedokáže zmieriť s tým, že jej syn (Viktor Horján) už dávno nie je dieťa a dávno dospel. Matka stále hľadá pre syna ženu, ktorá by z neho „spravila muža“ netušiac, že on už dávno tajne žije s jej priateľkou zo školy. Trojitú rolu českej turistky, londýnskej čašníčky aj zdravotnej sestry zahrá Zuzana Šebová. Korením tejto rodinnej tragikomédie je napätý vzťah dvoch sestier, ktoré celý život súperili o jediného muža. Sestru hrá Darina Abrahámová.

Jedna z najvtipnejších hier renomovaného dramatika Viliama Klimáčka sa nevyhýba ani osobným zlyhaniam hrdinov a dojímavým situáciám, kedy hlavná hrdinka bojuje s mozgovou príhodou a zápasí nielen o syna a o sestru, ale najmä o vlastný dôstojný život. V januári 2014 uviedol Dom umenia s veľkým úspechom jeho ďalšiu komédiu s názvom Nízkotučný život.

Vstupné: 14,-€ / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia  a cez www.ticketportal.sk

(Reklamný článok)

X