Gastronómia v Piešťanoch #2: Kam na obed?

Redakcia gastro – mobilnej aplikácie ProMenu.sk pripravila ďalší diel o reštauráciách a gastronomických zariadeniach v Piešťanoch. Pri našej druhej návšteve sme opäť objavili zaujímavé podniky s veľmi chutnými jedlami.

Poďme sa spoločne pozrieť na dnešnú várku reštaurácií, ktoré by ste v Piešťanoch určite mali navštíviť.

1. Cafe & Restaurant #19

Reštaurácia je umiestnená v tichom prostredí, ktoré je ideálne na pešiu prechádzku. Zo samotnej reštaurácie má návštevník výhľad na golfové ihrisko. Reštaurácia má naozaj netradičný koncept. Posedieť si môžete pri kvalitnej káve alebo dobrom vínku a jedlo je pripravované z výhradne čerstvých surovín, čo ocenia hlavne náročnejší hostia. Okrem gastronómie na vysokej úrovni môžete využiť priestor na svadby alebo firemné akcie. Aktuálna ponuka reštaurácie vás zaujme.

Odporúčame: Šafránové rizoto s grilovanými krevetami

2. Le Griffon caffe & restaurant

Našou druhou zastávkou bola reštaurácia Le Griffon caffe & restaurant. Nachádza sa priamo na pešej zóne v úplnom centre Piešťan.Interiér je inšpirovaný južným Francúzskom – Provensálskom. História budovy, v ktorej sa reštaurácia nachádza siaha až do roku 1642 a hneď ako vstúpite, pocítite príjemnú atmosféru francúzskeho vidieka. Vo vnútri sme sa cítili naozaj pohodlne a ako bonus sa nám dostalo kvalitných služieb s farebnou gastronómiou. Aj v tomto prípade si personál a manažment reštaurácie zakladá na čerstvých a kvalitných surovinách.

Odporúčame: Bujabéza

3. Hotel Park Avenue
Poslednou zastávkou tohto dielu je miesto, ktoré vám poskytne tie najlepšie hotelierske služby. Ak si potrebujete oddýchnuť, zrelaxovať a máte radi vyšší štandard, tak Hotel Park Avenue je ideálnym miestom práve pre vás. Okrem oázy pokoja tu nájdete aj modernú a kvalitnú gastronómiu. Či ste businessman alebo nie, či idete na výnimočnú večeru alebo máte v bežný deň chuť na vynikajúce jedlo, navštívte tento Hotel.

Odporúčame: Kačacie prsia, Cheesseburge

Poznáte ten pocit keď máte „zálusk” na niečo chutné, čo by ste si dali pod zub? Túto túžbu sme zdieľali každý deň s Vami, našimi návštevníkmi, a preto sme sa rozhodli vytvoriť mobilnú aplikáciu a portál, ktorý Vám uľahčí odpoveď na otázku – kde sa najesť. Hovoria zakladatelia Frederik Ravas a Ján Májek.

ProMenu.sk prichádza do Piešťan a každá reštaurácia z tohto mesta sa môže zaradiť do mobilnej aplikácie. Ak chcete, aby ste mali ponuku vašej obľúbenej reštaurácie ako „na dlani“, dajte nám vedieť.

Nájdite aktuálnu ponuku a denné menu reštaurácií v Piešťanoch.

Zakladatelia projektu Ján Májek, Frederik Ravas


(Reklamný článok)