Floreát Ideapark prináša architektúru s myšlienkou. Požičiate si tu kolobežku aj zacvičíte jogu

Spoločnosť VGD Slovakia dokončuje definitívnu podobu polyfunkčného objektu. Moderné priestory majú prilákať podnikateľov z okolia do centra Piešťan a súčasne vytvoriť miesto pre aktívny oddych.

Reprezentatívne priestory prístupné 24-hodín denne, sedem dní v týždni, zdieľané zasadacie miestnosti so špičkovým technologickým vybavením. To sú len niektoré z benefitov bývalého hotela Atóm, ktorý v posledných mesiacoch definitívne zmenil svoju podobu a účel.

„Podnikanie sa postupne z Bratislavy sťahuje do regiónov. Chceme byť moderným, pre verejnosť atraktívnym miestom, so súčasným myslením,“ približuje Erik Marek, jeden z majiteľov spoločnosti.

V novom centre nájde priestory na ploche 6000m2 až tristo ľudí. Projekt ponúka architektúru s myšlienkou, jeho súčasťou sú tiež aj coworkingové priestory pre freelancerov.

„Z bývalého hotela bude živá, moderná budova, s priestormi pre kreatívcov. Dávame priestor komunite progresívne zmýšľajúcich ľudí.“ dodal. Spoločnosť myslela aj na oddych, súčasťou modernej budovy sú priestory pre športovo-relaxačné aktivity.

K Floreát Ideaparku patrí aj požičovňa kolobežiek a kaviareň s reštauráciou so stravou tretieho tisícročia. K dispozícii na prenájom budú aj menšie kancelárie pre lokálnych podnikateľov.

Erik Marek má k Piešťanom blízky vzťah. Do Piešťan dochádzal na strednú školu. Rovnako spoločnosť VGD má korene v Piešťanoch.

„Piešťany sú špičkové mesto na bývanie. Chceme vytvoriť dokonalé a harmonické miesto na prácu a stretnutia s klientmi. Miesto, kde dokážu vzniknúť nadčasové myšlienky a nápady,“ dodáva.

Práce na prestavbe sa začali v roku 2017, projekt stál viac ako 6 miliónov eur. Návratnosť očakáva v nasledujúcich pätnástich rokoch.

(Reklamný článok)