Vyšlo 11. číslo Noviniek z Piešťan

V stredu 26. júna vyšlo 11. číslo regionálneho dvojtýždenníka, ktorý je voľne dostupný v stojanoch na vybraných miestach (Piešťanské informačné centrum, Prior, Kocka, Nemocnica A. Wintera, poliklinika, Dom umenia, Elektrárňa Piešťany, mestský úrad…) aj v niektorých kaviarňach (Pod Lipou, The Cup, Lavazza, Eden, Promenáda). K nákupu vám ho pribalia v predajni Olio (pod hotelom Satelit) a prečítať si ho môžete aj v rýchlom občerstvení freshco. V PDF formáte je k dispozícii na stiahnutie (7,45 MB) z tejto adresy.


Predchádzajúce vydania Noviniek z Piešťan: 1/2019, 2/2019, 3/2019, 4/2019, 5/2019, 6/2019, 7/2019, 8/20199/2019, 10/2019.


Po štyroch rokoch existencie internetových novín zpiešťan.sk prichádzame s ich printovou verziou. Našou ambíciou je prinášať na papieri články o dianí v Piešťanoch, ktoré si podľa nás nezaslúžia, aby zanikli v nekonečnom prúde digitálnych informácií.

V každom vydaní nájdete rozhovor s niektorou z piešťanských osobností aj tému, ktorej sa budeme venovať do hĺbky. Kratšie správy budú venované aktuálnemu dianiu v našom meste.

Novinky z Piešťan vychádzajú vďaka finančnej podpore neformálneho združenia miestnych podnikateľov. Pre čitateľov sú k dispozícii zdarma.

Ak sa vám páčia alebo máte nejaké výhrady, dajte nám vedieť na adrese redakcia@zpiestan.sk. V prípade záujmu o reklamu na stránkach týchto novín píšte na inzercia@zpiestan.sk.

Prajeme ničím nerušené čítanie.

Martin Palkovič, Rasťo Piovarči, Viktor Vrábel