Efektívna inzercia na počítačoch, tabletoch aj mobiloch

Responzívny dizajn portálu zpiestan.sk zaručuje, že reklama sa zobrazí korektne na všetkých moderných zariadeniach. Nezáleží na tom, či vaši potenciálni zákazníci čítajú zpiestan.sk doma, v práci alebo v autobuse.

Prilákať ich chceme kvalitným obsahom a jednoduchým vzhľadom. Na ich obrazovkách a displejoch vyzerajú naše články a fotografie rovnako dobre ako vaša reklama.

Cieľom je eliminovať tzv. bannerovú slepotu, vyhnúť sa tomu, aby užívateľ považoval inzerciu za nutné zlo. Preto budú bannery s informačnou hodnotou pre čitateľov homognénnou súčasťou týchto stránok. O to, aby vyzerali pútavo a zároveň neobťažovali, sa postarajú grafici, ktorí sa podieľali na dizajne portálu.

Rovnaký dôraz budeme klásť na PR články. Inzerentom poskytujú väčší priestor – namiesto strohých hesiel dokážu s ohľadom na cieľovú skupinu vyrozprávať celé príbehy. Aj preto je táto reklamná forma v súčasnosti považovaná za jednu z najefektívnejších. O texty aj fotografie sa na základe vášho želania postaráme.

Stačí zavolať na telefónne číslo 0902 106 781 alebo napísať na adresu redakcia@zpiestan.sk. Cenník bannerovej reklamy si môžete stiahnuť  vo formáte PDF. Ďalšie informácie o možnostiach inzertnej spolupráce aj čítanosti nájdete na tejto adrese.

Ďalej čítajte: Aj reklamný článok môže mať 5 500 videní. Vieme ako na to

Autor: Martin Palkovič

mockup_6 mockup_4