Dom umenia pozýva na muzikál Cigánskych diablov s názvom Prekliatie

Predpredaj.sk uvádza nový slovenský muzikál Prekliatie z dielne autorskej dvojice Ernest Šarközi – Jaroslav Moravčík. Už vo štvrtok 26. apríla o 19.00 h v piešťanskom Dome umenia.

Prekliatie je moderná hudobno-tanečná feéria s prvkami muzikálu, ktorej nosnými piliermi sú spev, tanec, ale hlavne emóciami a virtuozitou nabitá hudba v bravúrnej interpretácii Cigánskych diablov.

Predstavenie chce originálnym umeleckým pohľadom poukázať na silu lásky, ale i nepriazne osudu. A taktiež na nezmyselné spoločenské predsudky, ktoré často láske bránia. Nosná myšlienka príbehu spočíva v nekonečnom súboji dobra a zla, čierneho a bieleho, lásky a nenávisti, života a smrti.

Autorom hudby je Ernest Šarközi, ktorý je cimbalistom Cigánskych diablov, jedinečného hudobného súboru, ktorý 10 rokov svojej existencie má na svojom konte stovky vystúpení na

piatich kontinentoch, zlaté a platinové platne a množstvo iných ocenení.

Popredný slovenský choreograf a režisér Jaroslav Moravčík prichádza s vlastným tanečným súborom Atašé, unikátnym telesom tvoreným špičkovými slovenskými tanečníkmi, ktorí vynikajú dynamikou a univerzálnosťou tanečného prejavu.

Vstupné: 19 – 25 – 22,-  €  / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.predpredaj.sk.

(Reklamný článok)